Zveme vás na MASOPUST v Českém Brodě! Na co se můžete těšit?
 
🎎 MASOPUSTNÍ PRŮVOD 🥁
V 10:00 bude od Základní a Praktické školy v Žitomířské ulici vycházet průvod masopustních masek a maškar, s doprovodem dechového kvarteta projde po trase Komenského-Tyršova- Husovo náměstí až na náměstí Arnošta z Pardubic. Na své cestě bude mít průvod několik zastavení, závěrečné vystoupení se uskuteční na zelené ploše u kostela sv. Gotharda. Budeme moc rádi, když se k průvodu učitelů a žáků Základní a Praktické školy připojí i další masky a maškary, srdečně zveme všechny děti i dospělé, kteří mají chuť se s námi bavit!
 
🥯MASOPUSTNÍ STREET FOOD🥘
Na náměstí Arnošta z Pardubic bude od 10:00 do 16:00 probíhat masopustní street food, připravuje ho pro vás firma CITY EVENT, se kterou jsme úspěšně spolupracovali již v roce 2023 na Gothardském posvícení.
 
🎭DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI I DOSPĚLÉ🎺
O odpolední hudební doprovod se postarají muzikanti v live jukeboxu, v případě příznivého počasí zde bude připraven další doprovodný program pro děti. Od 12:00 do 16:00 budete mít možnost navštívit historické podzemí v budově Staré radnice.
Přijďte s námi oslavit čas masopustu, čas sousedské zábavy, dobrého jídla a pití, možná společně založíme další tradiční městskou akci. Těšíme se na vás!
 

Kdy: 10.2.2024
Čas: 10:00 – 16:00
Kde: nám. Arnošta z Pardubic, Český Brod
Vstup Zdarma

Více informací a představení konkrétních účastníku na naši facebookové události.