City Event

City Event

City Event

show jede dál

show must go on...

Sluníčko, pohoda, přátelé, čerstvý vzduch, dobré jídlo a pití, tak podle nás vypadá ideální den. Proto pořádáme ty nejlepší street food festivaly, na kterých ochutnáš ty největší dobroty z různých koutu světa. Vinařské akce, na kterých si přijdou na své hlavně milovníci dobrého vína. Pop-upy, menší akce uměleckého rázu, na kterých však nikdy nechybí něco dobrého pro potěšení chuťových buněk a v neposlední řadě městské slavnosti.

City Event
Jsme parta lidí, která má dlouholeté zkušenosti s organizováním festivalů. Do našich akcí dáváme srdce, chceme, aby všichni, kdo naše eventy navštíví, byli spokojení a odnesli si z nich jen ty nejlepší pocity a zážitky. Pro naše návštěvníky se snažíme akce vytvářet zajímavé, aby si každý přišel na své. Myslíme na ty nejmenší, kterým se snažíme vytvořit prostředí jejich srdci nejbližší, zároveň ale chceme zabavit i dospělé, ať je naše akce baví a tráví s námi rádi svůj čas. Při výběru dodavatelů, umělců, vystavovatelů a prodejců se vždy snažíme zaměřovat na lokálnost. Podporujeme firmy a řemesla z daného města či blízkého okolí, kde se festival koná. Pečujeme tak o životní prostředí a zároveň dáváme šanci vyniknout místním.
dotazy

Nejčastější dotazy

Street food v češtině tzv. pouliční jídlo, je rychlé a chutně připravené jídlo na ulici, stánku nebo food trucku přímo před vašimi zraky. Street food je velmi oblíbený v asijských zemí, Jižní a Latinské Americe. Nicméně poslední roky se těší veliké oblibě i na našem evropském kontinentu.

Food truck je pojízdné auto, dodávka či náklaďák uvnitř přestavěný tak aby zde vznikaly ty největší pochoutky. Výhodou food trucku je, že kuchař nemusí připravovat svoje dobrůtky vždy na stejném místě, ale sbalí svoje čtyři kola a alou do jiného města. Některé food trucky jsou opravdové umělecké skvosty, většinu z nich potkáte i na našich Street Food Festivalech.

Na našich festivalech toho můžete ochutnat opravdu mnoho. Mezi naše stálice patří samozřejmě tolik oblíbené burgery, americká specialita mac and cheese, belgické hranolky, mexické pokrmy, asijské speciality, peruánské masíčko, hmyzí gastronomie, srbská pljeskavica, indonéská kuchyně, rolovaná zmrzlina, španělské churros, francouzské makronky, pivo z malých pivovarů, moravské víno, výběrová káva a jiné.

Naše festivaly zaměřujeme hlavně do měst ve středních Čechách, jižních Čechách a Vysočině. Občas navštívíme i Prahu. Koukni do sekce přehled našich akcí a tam se dozvíš v jakých konkrétních městech budeme.

Ne, naše Street Food Festivaly jsou a vždy budou zdarma. Platí se pouze za jednotlivé dobrůtky přímo u našich účastníku, dle toho na co máte chuť.

Zajímá tě jiný dotaz? Dej nám vědět a my ti odpovíme 🙂